Модні шуби 2015-2016: вибираємо хутро
Можна з упевненістю сказати, що хутряні шуби ніколи не виходять з моди. Кожна жінка мріє про те, щоб в її гардеробі була красива і якісна шубка. У новому сезоні осінь-зима 2015-2016 хутро представлено дуже різноманітно: шуби з бабака і бобра, каракулеві шуби, шуби з лисиці і песця, класичні норки і чорнобурки.
Дуже важливо зробити правильний вибір і придбати річ, який прослужить вам багато років.
Кожна жінка мріє про гарну шубу, яка підкреслить не тільки її привабливість, але і статус. Дуже часто трапляється, що покупка не виправдовує наших очікувань, і через пару сезонів шуба виглядає старою і поношеного. Тому на момент придбання хутряного виробу необхідно ознайомитися зі всією інформацією про бажану річ. Обізнаність допоможе вам зробити правильний вибір та уникнути розчарування.І тоді шуба, доповнена гарним шарфом і витонченими жіночими рукавичками, буде не тільки теплою і красивою, але і стане предметом вашої гордості.
Що потрібно знати перед покупкою шуби?
- В першу чергу необхідно вирішити для себе, з якого хутра вам потрібна шуба. Обов'язково розрахуйте свої матеріальні можливості. Якщо ви обмежені в засобах, то краще вибрати якісну шубу з більш дешевого хутра, ніж найдешевшу з дорогого. Ніколи не купуйте дуже дешеві вироби, так як вони, швидше за все, з дефектом, або їх якість залишає бажати кращого.
- Не забувайте і про експлуатаційні властивості хутра. Так, шуба з кролика прослужить всього 2-3 роки, з лисиці, вовка або песця – 8 років, норкова близько 10 років, а шуба з видри або котика цілих 20 років.
- Вибираючи шубку, задумайтеся про її призначення. Для того, що покрасуватися перед подругами або їздити по місту на автомобілі, можна придбати модну і дорогу шубу, не обов'язково дуже теплу й довгу. Якщо шуба вам необхідна для того, щоб не мерзнути в сильні морози, слід вибирати більш практичні і теплі моделі. Найтеплішим вважається хутро лисиці, соболя, норки, песця або бобра. Практично не гріють шубки з горностая або бабака. Деякі шуби мають шар утеплювача на спині або грудях, вони більш теплі, ніж ті, які зшиті лише з шкіри.
- Визначтеся, чи хочете ви шубу зі стриженого хутра або нестриженого, натурального кольору або фарбовану. Від цього буде залежати ціна виробу і його зовнішній вигляд. Зараз майстри в змозі з будь-якого хутра створити витвір мистецтва, надавши йому красу за допомогою стрижки та фарбування.
- Уважно огляньте хутро. Воно повинно бути гладким, приємним на дотик, блискучим і ні в якому разі не лізти, якщо ви смикнули за волосинку. Спробуйте погладити хутро проти шерсті волосся не повинен заламуватись, необхідно, щоб хутро швидко поверталося в початкову форму.
- Обов'язково приміряйте обрану модель. Так ви зможете визначити, чи не важко вам в цій шубі, чи підходить вона вам по розміру. Якщо шуба надто важка, то краще пошукати іншу модель.
- Огляньте підкладку. Вона повинна бути виконана з якісного підкладкового матеріалу, добре прострочена і пришита до подолу. Багато виробників не прострочують підкладку до шуби, таким чином, дають можливість потенційному покупцеві ознайомитися з якістю шкурок.
- Остерігайтеся підробок. Іноді за хутро норки видають стриженого кролика або бабака, за чорнобурку – фарбовану лисицю, а за бобра – більш дешеве хутро нутрії. Уважно вивчайте хутро і пам'ятайте, що хутро норки більш жорстке, ніж кролика і бабака, чорнобурка має триколірне хутро (сіре біля основи, біле посередині і чорне на кінцях), а хутро бобра більш пухнасте, ніж нутрії.
- Щоб не помилитися у виборі, краще купувати шуби відомих торгових марок в добре зарекомендованих магазинах. Нехай ціна їх буде дещо вища, ніж на міських ринках, але якість таких шуб також буде вищою. Ви зможете бути впевненими в тому, що будете носити шубу не один рік.