Метелиця
0
Інтернет-магазин «Метелиця»
Хутряні вироби вітчизняного виробника!

Реставрація шуб

Той факт, що фасон улюбленої шуби вже не в моді, вона стала мала чи велика, безперечно, дуже засмучує модниць та модників. Носити таку шубу не хочеться, викинути шкода, так і на купівлю нової велика сума не завжди знайдеться в кишені. Для багатьох єдиний вихід із ситуації — повісити шубу в шафі і назавжди забути про колишню її красу. Однак у нас є інша пропозиція. Приносьте таку річ у наше ательє, і ми повернемо її до життя, і її красі позаздрять навіть самі досвідчені модниці.

Реставрація шуб — це те, з чим ми справляємося на «відмінно».

Ми готові перетворити стару річ швидко і, що важливо, недорого. Реставрація шуб або перешиття хутряних виробів в нашому салоні завжди здійснюється на вищому рівні, і в підсумку це набагато дешевше, ніж купувати нову річ, яка, можливо, вже ніколи не зможе стати такою улюбленою, як попередня.

У кожної жінки в гардеробі обов'язково знайдеться виріб з хутра, яке вона вже давно не одягає в силу того, що модель стала не актуальною, але хутро якого раніше ж красивий і витончений, як в перший день покупки. В такому випадку, перешиття або реставрація шуб (Київ) — це відмінний спосіб отримати нову гарну одежину з не менш якісною, хоча і морально застарілою.

У нашому ательє ви можете розраховувати на індивідуальний підхід, бездоганна якість виконуваних робіт, стислі терміни і доступні ціни. При необхідності можна також отримати консультацію модельєрів, наприклад про модні тенденції конкретного сезону. Варто пам'ятати, що реставрація шуб і перешиття — це трудомісткий процес, що вимагає деякого часу для його виконання. Тому, планувати похід в ательє краще заздалегідь, до настання зими.

Перш ніж приїхати в ательє, будь ласка, зателефонуйте та погодьте дату та час.

Хутряне ательє компанії «Метелиця»

Подивитися на карті

Запрошуємо вас до нас в ательє, несіть усе, що пошито з хутра, воно точно вам не знадобиться. Ми перешьем, почистимо, відреставруємо на перший погляд безнадійні вироби, тим самим оновимо здавався вам до цього нудний гардероб. Про ціну питання можете не хвилюватися, ми не ставимо своєю метою довести до банкрутства клієнтів.

Наше завдання — допомогти, подарувати нове життя хутряним виробам, про яких ми знаємо все. Вдячні відгуки і щасливі посмішки клієнтів стануть найкращою нагородою за нашу працю, а рекомендації друзям і знайомим доказом того, що ми рухаємося в правильному напрямку!