Метелиця
0
Інтернет-магазин «Метелиця»
Хутряні вироби вітчизняного виробника!

Полушубок з лисиці — порадуйте себе теплим і стильним одягом

Купити лисячий полушубок — це чудова ідея для тих, хто цінує натуральність, якість та вишуканість. Якщо ви давно мріяли про такий виріб, то зараз саме час здійснити покупку.

Лисячий полушубок відрізняється своїм м'яким, теплим і пухнастим хутром. Цей аксесуар є не лише символом комфорту, а й розкоші. При цьому ціна на лисячий полушубок може змінюватись в залежності від якості хутра, моделі та інших факторів.

Кожушок з лисиці "Сонета"
Під замовлення
Кожушок з лисиці "Соба"
Під замовлення
Кожушок з лисиці "Веран"
Під замовлення
Кожушок з лисиці Соня
19200 грн
Кожушок з лисиці Сета
19200 грн
Кожушок з лисиці Мера
19200 грн

Натуральний полушубок із лисиці — це гарантія якості. Справжнє хутро лисиці не викликає алергії, а також довговічне у використанні. Крім того, лисячий полушубок виглядає приголомшливо, додаючи у ваш образ нотку елегантності.

Якщо ви вирішите купити полушубок із лисиці, то знайдете безліч пропозицій на ринку. Але саме в нашому магазині Метелиця ви знайдете якісні та елегантні полушубки з лисиці з гарантованою якістю та натуральністю хутра за найкращими цінами в Україні. Ви можете вибрати як класичні моделі, так і полушубок із рудої лисиці або навіть із щипаної лисиці.

Переваги полушубків з лисиці включають довговічність, тепло і дивовижну м'якість хутра. На окрему увагу заслуговує питання про те, якого фасону купити полушубок з хутра лисиці. Існують моделі різної довжини, із вставками з інших видів хутра та різними візерунками.

Полушубок з лисиці — символ краси та елегантності. Він підкреслює індивідуальність та статус власниці.

Полушубки з хутра лисиці також користуються великою популярністю завдяки своєму унікальному відтінку та щільності хутра. Якщо ви ставите питання: як вибрати полушубок з лисиці, рекомендуємо звернути увагу на якість хутра, щільність вовни та майстерність виконання.

Наприкінці хочеться сказати, що купити полушубок з лисиці — це означає інвестувати в комфорт, тепло та стиль. Незалежно від віку, кожна жінка заслуговує на себе почувати себе королевою, а лисячий полушубок у цьому відмінно допоможе. Сподіваємось, що наша стаття допомогла вам зробити правильний вибір!

Навіщо йти на компроміс, коли можна мати ексклюзив? У хутряному салоні-ательє «Метелиця» ми створюємо не просто хутряний одяг, а витвір мистецтва, що ідеально підкреслює вашу унікальність. Дозвольте собі розкіш індивідуальності — замовляйте пошиття хутряного виробу в «Метелиці»!
Застосовані фільтри
Хутро
Лисицяx
Ціна
грнок