Метелиця
0
Інтернет-магазин «Метелиця»
Хутряні вироби вітчизняного виробника!

Гарантія на хутряні вироби: Все, що потрібно знати

Ми гарантуємо усім клієнтам максимально високу якість всіх послуг, що надаються.

  • Гарантія відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» на верхній зимовий одяг, в тому числі одяг із натурального хутра, пред'являється на термін в один зимовий період.
  •  Найвищу якість нашої продукції з хутра та шкіри, завдяки багаторічному досвіду.
  •  Найвищу якість обслуговування, тому що в нашому магазині працюють виключно професіонали своєї справи.
  •  Бездоганну якість виконаної роботи в ательє при магазині. До речі, ми здійснюємо індивідуальний підхід до вирішення кожної проблеми, що виникла в результаті придбання або використання наших виробів.

Думка покупців є одним з основних аргументів під час пред'явлення претензій чи вимог щодо якості обслуговування в магазині і якості вихідного стану продукції.

Норкова шуба – гарантія відмінної якості

Коли йдеться про хутряні вироби з норки, одним із найпопулярніших і найцінніших матеріалів є норка. Гарантія на шубу з норки часто є показником її високої якості. Норкове хутро відоме своєю м'якістю, щільністю та довговічністю, що робить його предметом бажання багатьох жінок.

Сертифікати та гарантія на норкову шубу

Купуючи хутряний виріб, кожна жінка хоче бути впевненою у його якості та походженні. Сертифікати підтвердження якості та гарантія на норкову шубу стають своєрідною "візитною карткою" продавця. Сертифіковані вироби говорять про те, що хутро пройшло всі необхідні перевірки та відповідає стандартам якості.

Яка гарантія на шубу надається за законом

Згідно із законодавством, гарантія на шубу має бути надана продавцем на певний термін. Цей термін залежить від типу виробу та його вартості. Найчастіше гарантія на хутряні вироби становить один зимовий сезон. Протягом цього часу покупець має право на безплатний ремонт шуб або заміну товару, якщо виявлено виробничі дефекти.

Законодавство про шуби

Законодавство про хутряні вироби покликане захистити права споживачів та забезпечити чесність торгівлі. Кожна гарантія на шуби з норки, як і на будь-які інші хутряні вироби, регулюється законами, які зобов'язують продавців надавати тільки якісні товари, чесно вказуючи на походження хутра, методи його обробки та іншу важливу інформацію. Несумлінні продавці, які порушують ці правила, піддаються санкціям, включаючи штрафи та позбавлення ліцензії на торгівлю.

Вибираючи хутряний виріб, завжди звертайте увагу на наявність гарантій та сертифікатів. Це не тільки підтвердження якості продукту, але й гарантія вашого спокою та впевненості у правильності досконалої покупки.

За яких умов відбувається повернення або обмін товару?

Індивідуально пошиті вироби поверненню не підлягають, так як виконуються за побажаннями клієнта і його параметрам. Пошиття — це послуга, тому не підпадає під право обміну і повернення протягом 14 днів. Згідно ст.10 ЗУ Про права споживача, у разі, якщо замовник отримує виріб, невідповідний за розміром, маючи дефекти, ательє зобов'язується усунути недоліки за свій рахунок, або відшкодувати знижкою за взаємною згодою сторін.

У разі відмови від виробу, передоплата покупцю не повертається, так як оплачує послуги майстра з пошиття даного виробу.

Гарантія не надається, якщо були внесені які-небудь зміни (втручання) у виріб, або застосовувалася хімчистка. Гарантія не поширюється на фурнітуру: блискавки, гачки і т.д.

Всі вироби міряються і оглядаються на Новій пошті (якщо відправне).

Якщо виявлений при отриманні ДЕФЕКТ або не підійшов розмір — то оформляється ВІДМОВА ВІД ОТРИМАННЯ ПОСИЛКИ. Доставка повернення здійснюється за ваш рахунок.

Забираючи посилку на відділенні покупець підтверджує, що товар прийшов без дефекту, згідно запитуваного розміру.

Оформляючи замовлення на нашому сайті та вносячи передоплату, ви погоджуєтеся з умовами роботи нашого інтернет-магазину.