Метелиця
0
Інтернет-магазин «Метелиця»
Хутряні вироби вітчизняного виробника!

Фарбування шуби з натурального хутра

Маючи дорогоцінний виріб з натурального хутра, багато хто з нас запитує: яка ціна на фарбування шуби? Сучасні технології дозволяють оновити ваш улюблений виріб, надавши йому нового відтінку.

Трохи історії про фарбування шуб, хутра та шкур

Забавно, але історія фарбування шуби налічує не одне століття. Ще наші бабусі експериментували з відтінками, шукали способи фарбування хутряних виробів, щоб оновити чи змінити свій образ.

Правильне фарбування шуби — етапи виконання робіт

Передусім цікавить скільки коштує пофарбувати шубу з лисиці. Ціна залежить від якості хутра, складності роботи та матеріалів, що використовуються. Фарбування норкової шуби та інших хутряних виробів з норки включає кілька етапів:

  • Підготовка шуби до фарбування.
  • Вибір барвника.
  • Безпосереднє (фарбування норкової шуби).
  • Фіксація кольору та висихання.

Правильне фарбування шуби - запорука стильного зимового образу

Слід зазначити, що фарбування шуби з норки та інших видів хутра — це не лише можливість оновити виріб, а й шанс створити стильний зимовий образ. Правильно вибраний відтінок може зробити ваш образ яскравим та неповторним.

Процес фарбування натурального хутра фарбою для волосся

Цікаво, що одним із популярних методів є використання фарби для волосся. Однак цей метод вимагає особливого підходу та досвіду, щоб фарбування шуби було успішним.

Етапи фарбування виробів з натурального хутра

Кожен етап важливий і потребує особливої уваги. Особливо це стосується сушіння. Як правильно висушити хутро — це питання варто поставити професіоналам.

Фарбування шуби в Києві недорого, швидко та якісно

Шукаєте, де пофарбувати шубу? Наше ательє хутряних виробів Метелиця пропонує фарбування будь-якої складності. Тут працюють професіонали своєї справи, а отже фарбування хутряних виробів тут буде виконане швидко та якісно.

Професійне тонування шуби

Фарбування норкової жилетки або тонування — ще одна послуга, яку пропонують салони. Це дозволяє надати хутру бажаного відтінку, не змінюючи його природну структуру.

Де якісно пофарбувати шубу?

Найкраще звернутися до перевірених хімчисток шуб або спеціалізованих салонів, де знають, скільки коштує пофарбувати шубу в хімчистці шуб.

Різновиди хутра

Різні види хутра вимагають різного підходу. Наприклад, ціна на фарбування норкової шуби може відрізнятись від вартості фарбування шуби з іншого матеріалу.

Фарбування шуби — це шанс оновити свій гардероб і створити неповторний образ. Звертайтеся до професіоналів, і ваша шуба радуватиме вас довгі роки!

Хутро — це особливий матеріал, який може довгі роки радувати своїх власників, не втрачаючи первинного вигляду. Проте часто так трапляється, що при дії сонячних променів та інших факторів, його природний колір поступово втрачає яскравість. В таких випадках зовсім не обов'язково викидати улюблену шубку на смітник і бігти купувати нову. Вихід є — це фарбування хутра в хорошому ательє. У нашому ательє.

Перш ніж приїхати в ательє, будь ласка, зателефонуйте та погодьте дату та час.

Хутряне ательє компанії «Метелиця»

Подивитися на карті

Зверніть увагу, ми не фарбуємо коміри, манжети або інші частини хутряного виробу. Ми високоякісно фарбуємо всі виріб цілком.

Вартість фарбування хутряного виробу, будь то шуба або жилетка з кролика або куртка: від 1500 грн.

Сьогодні фарбування натурального хутра не є чимось складним для нас,— адже за справу беруться фахівці і справжні професіонали своєї справи. Найбільш популярними способами підготовки шкурок до фарбування є:

  • сернокислотно-поваренно-сольовий
  • квасцевальный
  • хромовий
  • отрубевой
  • замшевальный.

Для кожного окремого сорту хутра застосовується і певний спосіб підготовки. Забарвлення хутра або шуби багато в чому залежить від м'якості і еластичності ворсу. Найважче забарвлюється верхній ворс, який має товстий роговий шар. Підшерстя, що має більш тонку оболонку, піддається фарбуванню легше.

Світлі від природи шкурки вимагають попереднього відбілювання, якщо належить фарбування хутра в більш світлі тони. Проводиться відбілювання за допомогою перекису водню. Шкурки кроликів або зайцев добре піддаються імітаційному фарбування, а ось застосовувати гарячі фарбувальні розчини не можна, оскільки вони пошкоджують шкіру.

Забарвлюються хутряні шкурки намазным, окуночным або комбінованим способами. У першому випадку волосяний покрив шкурки промащують фарбою за допомогою щіток, шприц-апарату або зв'язки гусячого пір'я. У другому випадку шкурки просто поміщаються в ємність з фарбою. Комбінованим способом користуються у випадках, коли необхідно створити зональність. Це найпоширеніший і надійний спосіб змінити й оновити колір хутра.

Для фарбування хутра застосовуються природні органічні барвники рослинного (синє або кампешевого дерево, червоне дерево, фернамбук, жовте дерево, кверцитрон, чорнильні горішки, катех, квебрахо, сумах, шмак та ін), тваринного походження (сепія), а також штучні барвники (кислотні, які не потребують закріплення високою температурою).

Пропонована нашим ательє фарбування хутра (Бровари, Київська область) передбачає також і вичинку всіх видів натурального хутра: овчини, кроля, нутрії, лисиці та інших. Робота виконується якісно і оперативно, результат перевершує всі очікування клієнтів.