Метелиця
0
Інтернет-магазин «Метелиця»
Хутряні вироби вітчизняного виробника!

Ремонт хутряних виробів

Дуже часто механічні або інші пошкодження стають причиною того, що улюблені шубки назавжди замикаються у шафі, де вони стають здобиччю ненажерливої молі. На жаль, з такою проблемою доводиться стикатися багатьом власницям натурального хутра. Насправді, важливо розуміти, що навіть серйозне механічне пошкодження — це ще не привід ставити хрест на улюбленному верхньому одязі.

Ремонт шуб
Ремонт шуб

Шуба — не просто елемент одягу, а справжній витвір мистецтва, що поєднує тепло, комфорт і вишуканість. Однак згодом навіть найякісніші хутряні вироби з норки можуть вимагати професійного втручання. У цьому випадку приходить на допомогу «ательє з ремонту хутряних виробів» та, зокрема, ремонт шуб.

Детальніше
Ремонт каракулевої шуби

Каракульова шуба — це символ розкоші та вишуканості. Але навіть такому елітному предмету гардеробу часом потрібний ремонт шуб. У цій статті ми розповімо вам про всі тонкощі ремонт каракулевої шуби.

Детальніше
Скільки коштує вкоротити норкову шубу

Взимку одяг не лише захищає від морозу, а й є символом статусу та смаку. Норкова шуба — це справжній символ розкоші, який прослужить вам довгі роки. Однак що робити, якщо ваше пальто стало вам довго чи ви просто хочете додати до нього модних ноток? Відповідь проста: її можна вкоротити або перешити. Але скільки коштує вкоротити норкову шубу чи провести її реставрацію?

Детальніше

Ще одна причина, чому жінки перестають носити свої шубки — вони виходять з моди. Таким чином, застарілий дизайн, невідповідність сучасним тенденціям і пошкодження — це основні причини, по яким хутряні вироби порошаться в шафах перестаючи радувати власників.

Наше ательє виробляє ремонт хутряних виробів, виправляючи пошкодження будь-якої складності. Ми займаємося не тільки ремонтом, але виконуємо і ряд інших коригувальних процедур, націлених на відновлення естетичного вигляду виробів.

Перш ніж приїхати в ательє, будь ласка, зателефонуйте та погодьте дату та час.

Хутряне ательє компанії «Метелиця»

Подивитися на карті

Моральне старіння вироби — це не привід відмовлятися від улюбленої дорогої речі. Достатньо звернутися до нас і після невеликих (або більших за бажанням) змін ваша шубка отримає нову зовнішність, відповідну сучасним тенденціям моди.

Ремонт хутряних виробів (Київ) — ще один напрямок діяльності ательє. Ми легко усуваємо складні дефекти, слідуємо новітнім віянням в світі дизайну, пропонуючи клієнтам оптимальні варіанти удосконалення пошкодженої або застарілої шуби. Словом, докладаємо максимум зусиль, щоб здивувати і порадувати вас.

Здійснюваний нашою компанією ремонт хутряних виробів в Києві — це повний комплекс робіт, спрямованих на те, щоб подарувати друге життя виробу, пошкодженого або застарілого. Навіть самі дрібні дефекти, такі, наприклад, як зіпсована блискавка або истрепавшаяся підкладка варто виправляти, звертаючись до фахівців, оскільки робота ця делікатна і відповідальна.

У сучасному світі моди тенденції змінюються майже так само швидко, як і тренди в області виготовлення хутряних виробів. Майстри нашого ательє мають колосальний досвід в області робіт, пов'язаних з шкірою та хутром, тому з ремонтом хутряних виробів будь-якого ступеня складності впораються без проблем. Зміна довжини виробу, фасону і кольору — усе це в наших руках. Виконуються ремонтні роботи в середньому за три-сім днів. Проконсультуватися з фахівцями з пошиття та ремонту хутряних виробів виробів, можна в будь-який зручний час в ательє, ми завжди відкриті до діалогу.