Метелиця
0
Інтернет-магазин «Метелиця»
Хутряні вироби вітчизняного виробника!

Шуба з кролика: витончений стиль та комфорт

Коли мова йде про натуральну шубу із кролика, варто враховувати кілька аспектів. Основна перевага — це неймовірна м'якість та пухнастість. Така натуральна шуба із кролика чудово зберігає тепло та ідеально підходить для суворих зим. Особливий інтерес представляють шуби зі стриженого кролика, які мають гладкий і блискучий зовнішній вигляд.

Шуба з хутра кролика "Гесо"
-40,00%
8160 грн13600 грн
Шуба з хутра кролика «Кармен»
-40,00%
8160 грн13600 грн
Грайливий френч з хутра кролика «Дамла»
-40,00%
7200 грн12000 грн
Френч з хутра кролика «Гюлер»
-40,00%
7200 грн12000 грн
Френч з хутра кролика «Гюлена»
-40,00%
7200 грн12000 грн
Оригінальна шуба з хутра кролика «Ісмем»
-40,00%
6720 грн11200 грн

Де купити шубу з кролика?

Шуба з кролика давно завоювала популярність в Україні завдяки своїй вишуканості, теплоті та доступній ціні.

Бажаючим купити шубу з кролика наш магазин Метелиця запропонує великий вибір моделей. Перш ніж зробити вибір, ознайомтеся з цінами на шуби із кролика.

Особливості шуб із білих кроликів

Шуба з фарбованого кролика і, зокрема, шуба з кролика біла відрізняється особливою витонченістю. Таке хутро вважається одним із найцінніших, і його часто вибирають цінителі елегантності.

При якій температурі носять шуби з кролика?

Шубки виготовлені з хутра кролика ідеально підходять для температур від -5 до -20 градусів. При правильному догляді вони збережуть свої теплоізоляційні властивості протягом тривалого часу.

Як вибрати якісну шубу з кролика?

Жіночі шуби із кролика: вибір залежить від особистих переваг. Однак приділяйте увагу щільності і м'якості хутра, а також якості пошиття. Якщо ви не впевнені у своєму виборі, зверніться до фахівців або вивчіть питання, що часто задаються про шуби з кролика.

Як довго носиться шуба з кролика?

Середній термін служби такої шуби від 3 до 5 років. Все залежить від того, як ви її доглядаєте.

Як доглядати за хутром кролика?

Для збереження первозданної краси вашої кролячої шуби рекомендується проводити її регулярне чищення спеціалізованими засобами та зберігати у прохолодному, сухому місці, захищеному від прямих сонячних променів.

Наприкінці хочеться відзначити, що біла шубка з кролика — це чудове вкладення коштів. Елегантність, тепло та комфорт гарантовані. Якщо ви вирішите купити кролячу шубу, то не пошкодуєте про свій вибір!

Навіщо йти на компроміс, коли можна мати ексклюзив? У хутряному салоні-ательє «Метелиця» ми створюємо не просто хутряний одяг, а витвір мистецтва, що ідеально підкреслює вашу унікальність. Дозвольте собі розкіш індивідуальності — замовляйте пошиття хутряного виробу в «Метелиці»!
Застосовані фільтри
Виріб
Шубиx
Хутро
Кроликx
Ціна
грнок