Метелиця
0
Інтернет-магазин «Метелиця»
Хутряні вироби вітчизняного виробника!

Виготовлення хутряних виробів

В усі часи особливою популярністю користувався верхній одяг з натурального хутра. Не менш актуальним такий одяг є і сьогодні. Жінки цінують хутро не тільки за комфорт і тепло, які вони дарують, але і за гарний настрій, викликаний відчуттям особливої розкоші, що підкреслює статус та значущість власниці красивої шубки.

Основний напрямок діяльності нашого ательє — виготовлення хутряних виробів: шуб, полушубків, жилетів, болеро, манто, палантин будь-яких розмірів, в тому числі й нестандартних. Співпраця з нами — це захоплюючий процес, який принесе вам масу позитивних емоцій, а асортимент готових товарів в каталозі подарує можливість знайти саме те, що давно шукали. Замовити можна як готовий виріб, так і виготовлення шубки, як одного з виду хутряних виробів, болеро, жакети і так далі в тому числі і з власного хутра.

Вартість виготовлення хутряних виробів в ательє компанії «Метелиця»

Вид работыВартість
Виготовлення виробу з хутра нутріївід 1500 грн.
Виготовлення виробу з хутра лисицівід 2000 грн.
Виготовлення виробу з хутра норкивід 3000 грн.
Виготовлення хутряних жилетіввід 800 грн.

Перш ніж приїхати в ательє, будь ласка, зателефонуйте та погодьте дату та час.

Хутряне ательє компанії «Метелиця»

Подивитися на карті

Ми несемо повну відповідальність за якість виробів, починаючи від матеріалів і фурнітури і закінчуючи роботою швейних справ майстрів і дизайнера. Будь-який ваш каприз і творчий задум ми з задоволенням готові втілити в життя — замовляйте!

Фірма активно співпрацює з відомими дизайнерами, які знають, як перетворити звичайну одяг у своєрідне твір мистецтва, модний тренд, здатний сподобатися всім.

Велика увага приділяється якості вихідних матеріалів, які використовуються при виготовленні хутряних виробів. Відмінна вироблення шкурок — це гарантія лиску і блиску майбутньої шубки. Тому для того щоб реалізувати найсміливіші ідеї наших клієнтів, ми закуповуємо шкірки у відомих і надійних постачальників, які відповідають за якість товару.

Хутро, який ми використовуємо, проходить хімічну обробку, знежирюється, тобто з кожного волосочка видаляється жир, який залишається після вичинки шкурки.

Чого тільки Ви не знайдете в нашому магазині готових хутряних виробів: норка, соболь, кролик, песець — кожна з шубок по-своєму гарна і заслуговує особливої уваги. Окремо варто відзначити великий вибір норкових шубок, пошитих із вишуканого хутра, який переливається теплою гамою відтінків. Розкішна і практична норкова шуба не піддається зносу, радуючи щасливу власницю протягом довгих років теплом і пишністю.

Вибирайте готові шубки в каталозі, фантазуйте і замовляєте виготовлення хутряних виробів — ми готові приступити до реалізації ваших ідей негайно. Якісна фурнітура та вихідні матеріали, досвід майстрів і дизайнерів, сучасне обладнання і бажання догодити вам, нашим клієнтам, допомагають нам створювати справжні хутряні шедеври!